NASIL ÇALIŞIYORUZ

PERSONEL KADROMUZ KİMLERDEN OLUŞUR?


- Sizin için oluşturduğumuz güncel zengin kadromuz ihtiyaçlarınıza hizmete hazırdır. Şirketimiz ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek personellerden oluşur.
- Bizimle çalışan personellerimizin resmi sağlık, ve adli sicil evrakları şirketimizde mevcuttur. Ailenize katılacak olan personelin bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediyoruz.
- Personel adayı seçimini eğitim ve tecrübeye göre belirliyoruz. Bu aşamaları geçen personel adayımız psikoloğumuz ile görüşme yapar, psikoloğumuzun onay vermesi durumunda kadromuza katılır.

EK HİZMETLERİMİZ


‘’Prestij Danışmanlık ‘’ sizlerle çalışmak isteyen personeller arasında köprü görevi yapmaktadır. Bu hizmet dışında dilerseniz aşağıdaki hizmetleri de sizin için sağlamaktadır.
- Talep doğrultusunda seçilen personel yabancı ise gerekli evrakları alıp ek ücret ile sizin adınıza çalışma izinlerine başvuruyoruz.
- Talebiniz olursa ek ücret karşılığında çalışanın sigorta ve maaş işlemleri muhasebemiz tarafından takip ediliyor.
  • Talep formunuz bize ulaştığında en kısa sürede sizlere temasa geçiyoruz.
  • Sizinle yaptığımız görüşmede bize verdiğiniz detaylı bilgiler sizi anlamamızı sağlar. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en uygun personeli belirleyip, size sunduğumuz seçeneklerden seçtiğiniz personel ile video konferans imkanı sunuyoruz.
  • Personeliniz size gelene kadar sizin için hazırlayıp ve sizin cevapladığınız anketteki ev kurallarınız hakkında kendisine eğitimimizi veriyoruz.
  • Seçtiğiniz Personelin İşlemleri Nasıl İlerliyor?
  • Seçtiğiniz personelin işlemleri başlamadan önce şirketimizin hizmet bedeli ( bir maaş ) tarafımıza ödemesi yapılır.
  • Üç taraflı olarak hazırladığımız sözleşmeyi size ve personele iş tanımının da içinde bulunduğu sözleşmeleri ulaştırıyoruz.
  • Üç ay içerisinde memnuniyetsizlik durumunda 3 kez yeni personeli size ücretsiz olarak tekrar buluyoruz.
  • Çalışanın yol masrafı müşteri tarafından karşılanır.

Hızlı Talep Formu

Bilgi gizliliği tarafımızca sağlanacaktır. (*) doldurması zorunludur.

Bize Ulaşın

Başvuru Yap

Talepleriniz için, hızlı talep formumuzu kullanabilirsiniz.

Top